Oled

Word OLED
Character 4
Hyphenation N/A
Pronunciations N/A

Definitions and meanings of "Oled"

What do we mean by oled?

Here you will find one or more explanations in English for the word oled. Define oled, oled synonyms, oled pronunciation, oled translation, English dictionary definition of oled.

Synonyms and Antonyms for Oled

  • Synonyms for oled
  • Oled synonyms not found!!!
  • Antonyms for oled
  • Oled antonyms not found!

The word "oled" in example sentences

But just a simple full screen oled display, with smart touchscreen. ❋ Unknown (2010)

MOST, again i stress MOST female led stories don't do well at the box office. i want to say it was this very site that reported that whatever studio that produced "the brave one" the jodie foster BOMB said that they will more than likely stop producing female oled films because no one wants to see them and the studio makes no money. ❋ Unknown (2009)

Lemme do a fyoo trix; sum oled an tehn sum gnu trix. ❋ Unknown (2009)

Kui aga oled sõnarägast end läbi närinud, siis saab selgeks, et ega midagi eriti ei olnudki. ❋ Ulmeguru (2008)

March 30, 2008 at 9:50 am hab tu be furry oled tu membur thoz sawngz. fink it wuz cawld “Danzing ina dark” Wuz purty sawng but ai nawt mmeburz awl de werdz en moar. ❋ Unknown (2008)

Has ennybodee oled enuff tew has wocheded teh nawt sekond eppysodes? ❋ Unknown (2008)

Loodetavasti saab see teoks 20.02. avalikul arutelul TLY keeltemaja auditooriumis K-316, kuhu ka sina, mu blogi lugeja, oled sel pàeval kell 18.00 oodatud. ❋ Tatsutahime (2008)

Sa panustad millessegi oma tervikliku individuaalsusega, unikaalsena nagu sa oled - ning kõik teised unikaalid tulevad ja panustavad sellessesamasse asja omaenese unikaalsusega. ❋ Tatsutahime (2008)

Den dey rewach on teh utubez! oled refs, reneued…..we seez em! ❋ Unknown (2008)

Ühelt minu itaaliakeelse blogi autorilt sain ka hiljuti kommentaari, et "sa oled nii suurepärane, sinus on kõik naiselikud omadused, aga sa oled samal ajal kahe jalaga maa peal ja tegeled oma asjade eest võitlemisega." ❋ Tatsutahime (2008)

Kas sa tunned millestki puudust, küsitakse minult teinekord tunned sa puudust mõnest toidust, millega sa oled harjunud, me muretseme seda, küsi ainult. ❋ Tatsutahime (2008)

May 20, 2008 at 8:28 am o yaz! plenteeeee oled enuff ! ❋ Unknown (2008)

Enamik neist on poliitikateaduse/majanduse üliõpilased, kus ei ole mingeid sisseastumiskatseid ja piiratud arvu vastuvõetavaid - kui sa oled Euroopa Liidu liikmesriigi kodanik, siis sa võid ennast kirja panna ja õppida (õppekeel on muidugi Itaalia keel, seega ega liiga palju teistest liikmesriikidest tudengeid ei ole). ❋ Tatsutahime (2008)

SnE hab furry wel traned helpurz aminalz tu. mine brakez teh nu stufz insted ub oled but duz help fele bettur. ❋ Unknown (2008)

Mul ei ole vaja rääkida, kui kasulik see on siis, kui sa oled välismaal ning ei taha roaming-hinna eest oma sõnumeid kuulata. ❋ Tatsutahime (2008)

Laenud ei ole popid (mis ei tähenda, et neid ei oleks olemas, aga ei ole seda "sul pole laenu/krediitkaarti/..., seega oled veidrik"). ❋ Tatsutahime (2007)

Nimelt: sa vaatad ameerika filmi ameerikast, kus inimesed kasutavad ameerikalikku mitteverbaalset suhtlust ameerikalikus taustas, aga nende häälekasutus on itaalialik, nende viisakusaste on itaalialik ega vasta analoogilisele situatsioonile USAs, siis pea plahvatab ja tekib tunne, et sa oled kahes riigis korraga ja üks inimene ekraanil on tegelikult kaks. ❋ Tatsutahime (2007)

Sa naeratad neile ja oled sõralik ja kümnendikul juhtudest ollakse sinuga sõbralik vastu. ❋ Tatsutahime (2007)

Vahest ainult natukene sõbralikumalt, eriti kui sa itaalia keelt räägid või sootuks itaallane oled. ❋ Tatsutahime (2007)

Tegelikult lähed sa Estonian Air'i infoleti juurde ja ütled, et oled sellelt lennult ja küsid, mis nüüd saab. ❋ Tatsutahime (2007)

Cross Reference for Oled

  • Oled cross reference not found!

What does oled mean?

Best Free Book Reviews
Best IOS App Reviews