Przez

Definitions and meanings of "Przez"

What do we mean by przez?

Here you will find one or more explanations in English for the word przez. Define przez, przez synonyms, przez pronunciation, przez translation, English dictionary definition of przez.

The word "przez" in example sentences

How to use przez in a sentence? Example sentences with the przez, a sentence example for przez, and how to make przez in sample sentence, how do I use the word przez in a sentence? How do you spell przez in a sentence?

Doprowadzi to też do oszczędzeniu miejsca na panelu, które do tej pory było zajmowane przez rozwijającą się Tackę. ❋ GregKoval (2010)

Jak można przeczytać na stronie konkursu przez niespełna 2 tyg od daty jego ogłoszenia napłynęło już ok 1000 pomysłów. mam nadzieję, że konkurs będzie przynajmniej wyznacznikiem w stosunku do tego co potrzebują odbiorcy. ❋ GregKoval (2010)

Kadu w wersji 0.6.5 dla Maemo to okrojona z kilku modułów wersja, która jest już dostępna na desktopowe platformy, jednak autorzy sugerują, że pominięte opcje zostaną dodane w przyszłych wydaniach w miarę zapotrzebowania na nie przez użytkowników. ❋ GregKoval (2010)

Użytkownikom brakuje przede wszystkim dostatecznej integracji ze środowiskiem w kwestii współpracy z Open Desktop przy pobieraniu nowych motywów i pluginów przez system GHNS. ❋ GregKoval (2010)

Poniżej przedstawiam zaprezentowane przez Canonical etykiety: ❋ GregKoval (2010)

Poniższe filmiki przygotowane przez użytkownika eMetalByte to dwa samouczki przedstawiające sposób w jaki dokonamy tych czynności, są one przygotowane dla KDE SC 4.3 ale myślę, że znalezienie tych samych opcji w aktualnym wydanie nie przysporzy nikomu problemów. ❋ GregKoval (2010)

Jego popularność zmalała przez wprowadzenie tańszych rozwiązań przez konkurencję. ❋ GregKoval (2010)

Zlikwidowano także błąd, który powodował niepoprawne wykrycie czystej płyty Blue Ray przez program. ❋ GregKoval (2010)

Teraz nowa wersja aplikacji pozwala w dość szybki sposób na połączenie z komputerem słuchawek headset, dzięki czemu będziemy mogli prowadzić przez nie rozmowy telefoniczne korzystając z komunikatora lub słuchać muzyki. ❋ GregKoval (2010)

I wreszcie na koniec wiadomość, która mi najbardziej przypadła do gustu to powrót dynamicznych list odtwarzania, z możliwością konfiguracji przez użytkownika. ❋ GregKoval (2010)

Oczywiście pewnie pojawią się głosy malkontentów, że KDE zmierza w stronę udziwnień niepotrzebnych zwykłemu użytkownikowi Linuksa ale moim zdaniem, developerzy KDE SC nie raz pokazali, że dobry wygląd może iść w parze z wygodą, a nowe funkcje, które nadeszły wraz z Qt 4.6 i KDE SC 4.4, wydają się być wykorzystywane przez programistów z całym wachlarzem opcji. ❋ GregKoval (2010)

Winamp często jest wybierany przez użytkowników Windowsa ze względu na prostotę (choć tutaj chyba lepszy jest Foobar2000), natomiast pod Linuksem chyba jedynym sensownym odpowiednikiem jaki do tej pory znałem był Audacious, który obsługuje nawet motywy znane z windowsowego Winampa. ❋ GregKoval (2010)

Firma w dość dużym stopniu korzysta z zakupionej przez siebie technologi (Qt-przyp.) wprowadzając ją do swoich flagowych produktów Symbiana i Maemo i pomimo że telefony z tymi systemami tracę w tej chwili tracą na rzecz Androida i iPhone'a to Nokia postanowiła nie poddać się bez walki. ❋ GregKoval (2010)

Jakiś czas temu pisałem na Ubucentrum. net o efektach zaprezentowanych przez Adenilsona Cavalcanti (Savago), który pracuje w Instytucie Technologii Nokii. ❋ GregKoval (2010)

What does przez mean?

What does the word przez mean? Find synonyms, antonyms and the meaning of the word przez in our free online dictionary! Find words starting with przez and anagrams of przez. Looking for online definition of przez in the dictionary? Przez explanation free. What is przez? Meaning of przez term.

Are you safe on the internet?Surf anonymously, prevent hackers from acquiring your IP address, send anonymous email, and encrypt your Internet connection. High speed, ultra secure, and easy to use. Instant setup!