Sadece

Definitions of "Sadece"

Sadece words definations not found!

The word "Sadece" in example sentences

Valentina March 18, 2009 7:43 AM # | Delete merhaba siteniz çok güzel olmuş benim sitemle link değişimi yapmak istermisiniz. sadece blogspot adresli linkleri eklemeye çalışıyorum. Dilectio

Von Neumann makineleri söz konusu olduğunda, biz neden ileri medeniyetler yan ürünü görmüyorsanız merak ediyorum. sadece bizim galaksi yalnız ileri dünya dışı yaşamın görünen matematiksel olasılık ile, bazı sebebi bizim gezegen medeniyet düşünce devrimci geleneklere karşı çıkma neden olacak varlıklarını, kanıt görmüyorum olmalıdır. ideonexus.com 2007 »Mart»

Bu kişi iyi bir at çığlık kelimeler sadece değil top yapmak ciğerlerinin her nasılsa, hayatın günlük sizin gerekir parçası canlı bu kavramları, onları yapmak anlamaya çalışıyoruz ve ne demek. ideonexus.com 2007 »Mart»

Tabii, Yunanlılar küçük bir grup geldi, ancak çiftçilerin sadece bir grup değil, savaşçı, artı sadece filmin bir sahnesinde savaşan ve hızla sırada kırdı ve kaçtı edildi. ideonexus.com 2007 »Mart»

Düşüncesi bile Drake Denklemi, binlerce değil gelişmiş medeniyetler milyonlarca eğer yoluyla gelmeliydin ve artık sadece kendi gökada gitmiş kötü durum senaryoları hesaplanabilir kullanıyor. kolonizasyonu faiz, bunlardan biri olarak, güneş sisteminden sistemine, taşıyabilirim çarpma kendini kopyalayan prob icat olmalı ve galaksinin her uygun gezegen yaşamaktadır. biz kendi gezegenimizin ve türlerin bakarsanız bu mantıklı. ideonexus.com 2007 »Mart»

Biz sadece daha fazla onu keşfetmek ilginç gets muhteşem bir dünyada yaşıyoruz dedi . ideonexus.com 2007 »Mart»

Bu yıl 2027, ve dünyanın en genç kişi sadece birinin öldürüldüğü bildirildi. ideonexus.com 2007 »Mart»

Belki çevremizde bu Universal Markalar bütün bulabildiğim ve yeteneğini kökenleri kanıtlamak için eksikliği nedeniyle sadece onu bilmiyorum. ideonexus.com 2007 »Mart»

Spartalılar da onların tarafında, ne zaman fırtınalar Farsça lacivert-ama çoğunlukla olduğunu sadece bu 300 parçası battı inanılmaz neredeyse süper-insan Spartans neredeyse sürekli Farsça dalga dalga sonra karşı üç gün boyunca savaşmış cesur şans biraz vardı ordu. ideonexus.com 2007 »Mart»

Bu bizim galaksinin kenarında yatıyor bizim güneş sistemi, sadece müzik. ideonexus.com 2007 »Mart»

Biz eşcinsellik dan Pedofili ve taşıdığınız hatta doğrulamadığı varsa onlar gay ya da çünkü sadece onun fiziksel boy hayran olduğunu, çünkü bu kişi bakıyordu duş adam. ideonexus.com 2004 »Mayıs»

Kareler, eğriler ve daireler kalabalık ve askerler kurulan, ancak birleşik bir kişi sadece bir anlamda üreten modern bir anlamda. ideonexus.com 2004 »Mayıs»

Bu sistemde, sadece edenler askeri ve oy hakkı vatandaşlık alabilirsiniz hizmet vermektedir. demokrasi "başarısızlık sonra yer alarak," Bu bir dünya suçlarından hızlı adalet ile karakterize bir infaz davalı sonra saatler sürer zaman olarak suçlu bulunur ve televizyon olduğunu, lisans, hangi ulaşmak daha kolaydır çocuk sahibi için gerekli vatandaşlık ve gizlilik daha az belirgin intrüzyonlar, okul notları gibi büyük font öğrencinin adını ile birlikte, varlık arka böylece diğer öğrenciler olabilir alay ki bu düşük puanları. ideonexus.com 2004 »Mayıs»

Hangi kriterler kim olduğunu anlamaya kullanırım an kim değil mi? onlar homoseksüel erkekler gibi diğer gayler için fırsat kollamak olduğunuzu var, farklı bir niyet sadece? ideonexus.com 2004 »Mayıs»

Bu yırtıcı onların değildi de zor sonra tüm, tek ben hedef aldı sadece. ideonexus.com 2004 »Mayıs»

What does sadece mean?

What does the word sadece mean? Find synonyms, antonyms and the meaning of the word sadece in our free online dictionary! Find words starting with sadece and anagrams of sadece.

Sadece Images

sadece images
sadece images
sadece images
Are you safe on the internet?Surf anonymously, prevent hackers from acquiring your IP address, send anonymous email, and encrypt your Internet connection. High speed, ultra secure, and easy to use. Instant setup!